VMPAuto - Smary techniczne

Wybierz smar

Wybierz, do czego potrzebujesz smar

Techniczne smary VMPAuto – cenione na całym świecie

Każdy smar techniczny od VMPAuto to preparat, który zdobył zaufanie klientów nie tylko w Polsce. To nas absolutnie nie dziwi – prezentowane na naszej stronie internetowej środki posiadają wyjątkowe właściwości zapewniające ochronę pojazdom nawet w czasie ekstremalnych przeciążeń i warunków, z jakimi przychodzi im się mierzyć.

Nasze produkty pozostają niewrażliwe na działanie wysokich temperatur i wilgotności. Poznaj bliżej oferowane przez VMPAuto smary techniczne i już dziś dołącz do grona zadowolonych kierowców – zapraszamy!

RESURS NEXT to nowa generacja remetalizatora RESURS do renowacji silnika bez demontażu. Poprzednia generacja pomogła ponad 10 milionom właścicieli samochodów w 36 krajach.

Zapewnia mobilność części zacisku, równomierne zużycie klocków oraz skraca drogę hamowania. Zapobiega korozji, chroni przed przegrzaniem, działa nawet w 1000 stopniach. Wodoodporny.

Chroni wtryskiwacze, świece zapłonowe i świece grzewcze przed zakleszczeniem. Ułatwia ekstrakcję podczas konserwacji. Zakres temperatur pracy od -50 ° do + 1200 ° С. Szczególnie polecany do silników diesla TSI, TFSI, TDI i innych.

 
O firmie

Smary techniczne VMPAuto

Smary VMPAuto zostały sprawdzone w ekstremalnych warunkach. Są używane na całym świecie zarówno w profesjonalnych warunkach jak i przez zwykłych użytkowników stosujących je do ochrony swojego samochodu czy motocykla.  Dzięki szerokiemu zastosowaniu smary VMPAuto muszą sprawdzać się w każdych warunkach i oferować możliwie najlepsze parametry ochrony części smarnych. 

Przeczytaj blog

Czym smarować świece żarowe?

Czym smarować świece żarowe?

Świece żarowe znajdziemy w praktycznie każdym silniku wysokoprężnym. W przypadku samochodów wyposażonych w silniki Diesla są one odpowiednikiem świec zapłonowych w napędach benzynowych.

Read More »

Smar techniczny od VMPAuto – dopasowany do Twoich potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest ochrona poszczególnych elementów pojazdów. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy. Stąd też oferujemy Ci tylko takie smary techniczne, które spełniają wszystkie wymagane normy jakościowe i bazują na jedynie sprawdzonych składach, w których znajdują się mieszaniny substancji o bardzo silnym działaniu.

Nie zapominamy o nikim – nasza oferta skierowana jest nie tylko do kierowców samochodów osobowych czy motocyklistów. W asortymencie znajdziesz smary techniczne również do:

  • tirów,
  • przemysłu spożywczego,
  • górnictwa,
  • rowerów.

Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj smar techniczny dostosowany do Twoich potrzeb!

0 +
Dostępne w ponad 40. krajach
0 +
Ilość dostępnych smarów
0
Typowa temperatura odporności
0
Lata na rynku
Kontakt

Skontaktuj się z nami po więcej informacji