Dodatek do oleju do automatycznej skrzyni biegów RESURS TOTAL AT

Dodatek do oleju do automatycznej skrzyni biegów RESURS TOTAL AT zapewnia regenerację i ochronę przed zużyciem części silników spalinowych i automatycznych skrzyń biegów. To środek najwyższej jakości zapewniający doskonałe rezultaty nawet w najtrudniejszych warunkach. Stosując ten produkt, zagwarantujesz sobie doskonałą kondycję automatycznej skrzyni biegów na lata.

59,90 

Availability: 199 w magazynie

Pojemność

50g

Opakowanie

Butelka

Dodatek do oleju do automatycznej skrzyni biegów RESURS TOTAL AT

Renowator RESURS TOTAL AT zapewnia doskonałą ochronę automatycznych skrzyń biegów przed zużyciem spowodowanym nadmierną eksploatacją. Smar służyć może do renowacji i zapobiegania zużyciu silników benzynowych i wysokoprężnych. Sprawdza się znakomicie wszędzie tam, gdzie następuje tarcie i związane z nim wysokie temperatury i obciążenia dla poszczególnych elementów w samochodzie.

Zalety wynikające z korzystania z dodatku do oleju automatycznej skrzyni biegów RESURS TOTAL AT:

  • Renowacja i ochrona przed zużyciem automatycznej skrzyni biegów
  • Ochrona przed przegrzaniem
  • Ochrona podczas zmiany biegów
  • Eliminacja mikropęknięć
  • Przeznaczony jest do dodawania do oleju przekładniowego

Jak działa RESURS?

Dodatek do oleju RESURS AT składający się z nanocząsteczek stopu miedzi, cyny i srebra wlewa się do układu olejowego silnika. Dodatek do oleju skrzyń automatycznych RESURS AT nie zmienia właściwości oleju silnikowego, wykorzystuje go jedynie jako środek transportujący do obszarów największego tarcia i zużycia. Cząsteczki aktywują się w obszarach największego obciążenia pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia, a następnie wypełniają mikrouszkodzenia metalowej powierzchni silnika.

Środek ma porowatą strukturę, czyli jak gąbka utrzymuje olej w obszarze części ciernych, zapobiegając dalszemu niszczeniu. W porównaniu do innych produktów RESURS tworzy porowatą strukturę, która zatrzymuje olej jak gąbka i oszczędza go w strefie tarcia.

Wykorzystanie:

UWAGA! Używać wyłącznie podczas wymiany płynu do automatycznej skrzyni biegów.

UWAGA! W żadnym wypadku nie należy wlewać preparatu RESURS AT  bezpośrednio do automatycznej skrzyni biegów z pominięciem etapu dokładnego mieszania z płynem ATF.

Po wymianie płynu do automatycznej skrzyni biegów należy naprzemiennie ustawiać dźwignię przy pracującym silniku, zmieniając biegi we wszystkich pozycjach (P R N D) z przerwą w każdym z nich o 1 minutę. Następnie należy przejechać co najmniej 20 km w trybie cichym.

UWAGA! Nieprzestrzeganie instrukcji obsługi RESURS AT oraz instrukcji producenta pojazdu dotyczących wymiany płynu roboczego może prowadzić do nieprawidłowego działania automatycznej skrzyni biegów i jej dalszej awarii.

  1. Dokładnie wymieszaj zawartość fiolki, energicznie wstrząsając przez 2 minuty.
  2. Wylej zawartość butelki do pojemnika (kanistra) ze świeżym płynem do automatycznej skrzyni biegów w ilości nie większej niż 1 butelka na 4 litry płynu.
  3. Dokładnie wstrząśnij powstałą mieszankę płynu do automatycznej skrzyni biegów z RESURS AT, aż zostanie gładka (przez co najmniej 2 minuty).
  4. Natychmiast rozpocznij wymianę płynu w automatycznej skrzyni biegów zgodnie z instrukcjami konserwacji i eksploatacji pojazdu.