Dodatek do oleju przekładniowego RESURS TOTAL T

RESURS TOTAL T to niezwykle skuteczny smar do renowacji i zapobiegania zużyciu manualnej skrzyni biegów. Wykorzystany jako dodatek do oleju przekładniowego dociera w newralgiczne miejsca, w których występuje największe tarcie i tam rozpoczyna swoje działanie. To doskonały sposób na zapewnienie swojej skrzyni biegów optymalnej ochrony nawet podczas ekstremalnie trudnych warunków. Postaw na innowacyjny produkt od VNPauto i ciesz się wzorową kondycją swojego samochodu przez długie lata.

59,90 

Availability: 199 w magazynie

Pojemność

50g

Opakowanie

Butelka

Dodatek do oleju przekładniowego RESURS TOTAL T  – postaw na zwiększoną ochronę

RESURS TOTAL T preparat do regeneracji skrzyni biegów oraz przekładni manualnych. Zapewnia ich ochronę i renowację bez konieczności jej demontażu.

Zalety uszlachetniacza do skrzyni biegów RESURS TOTAL T:

 • Renowacja i ochrona przed zużyciem przekładni mechanicznej i jej łożysk
 • Ochrona przed przegrzaniem
 • Ochrona podczas zmiany biegów
 • Ułatwienie zmiany prędkości
 • Przeznaczony jest do dodawania do oleju przekładniowego

Jak działa dodatek do oleju przekładniowego RESURS?

RESURS TOTAL T to smar do renowacji i zapobiegania zużyciu przekładni i skrzyń biegów.

RESURS TOTAL T  to preparat do skrzyni biegów zawierający nanocząsteczki stopu miedzi, cyny i srebra, który wlewa się do układu olejowego przekładni. RESURS nie zmienia właściwości oleju, wykorzystuje go jedynie jako środek transmitujący do większości obszarów tarcia i zużycia. Cząsteczki aktywują się w miejscach największego tarcia pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia, wypełniając mikrouszkodzenia metalowej powierzchni przekładni.

Warstwa ochronna utworzona przez RESURS ma porowatą strukturę, która niczym gąbka utrzymuje olej w obszarze części ciernych, zapobiegając dalszemu niszczeniu – chroni metalowe części przed zużyciem podczas zimnego rozruchu, przegrzania, gwałtownego przyspieszania czy gwałtownego hamowania.

RESURS to alternatywa dla drogich napraw części skrzyni biegów oraz części tłokowych cylindrów.

Kiedy należy używać dodatku do oleju skrzyni biegów?

 • Gdy skrzynia biegów ma przebieg ponad 60 000 km
 • Kiedy podczas używania skrzyni biegów zaobserwujemy szum i wibracje
 • Nastąpią trudności zmiany biegów przy zmianie prędkości

Jak korzystać z regeneratora skrzyni biegów RESURS TOTAL T?

Dodatek do oleju skrzyni biegów RESURS TOTAL T należy używać tuż po jeździe, gdy skrzynia biegów jest jeszcze rozgrzana. Zaleca się jednocześnie dokonać wymiany oleju i filtra. W celu użycia preparatu należy:

 1. intensywnie potrząsać butelką przez 20-30 sekund,
 2. wlać zawartość do układu olejowego,
 3. przejechać 10-50 km.

Zalecamy używanie 1-3% RESURS TOTAL T do ochrony i przywrócenia dobrego stanu skrzyni biegów. Dawkowanie zależy jednak od stanu skrzyni biegów, przebiegu, wieku oraz stylu jazdy. Zalecamy stosowanie RESURS przy każdej wymianie oleju w celu ochrony przekładni i przedłużenia jej żywotności. Nasz produkt jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami oleju i nie wpływa na  właściwości chemiczne ani fizyczne oleju.

Dawkowanie: 1 butelka 50g na 1 litr oleju

Uwaga! RESURS nie naprawia uszkodzonych części silnika, kół zębatych czy skrzyń biegów.