Dodatek do oleju silnikowego iMagnet P14 (stabilizator HTHS)

iMagnet P14- to pierwszy na świecie stabilizator lepkości oleju silnikowego HTHS

iMagnet P14 to międzynarodowa nowość. To nowa era dodatków do olejów silnikowych. Zastosowanie tylko 5% iMagnet P14 przywraca właściwości eksploatacyjne nowoczesnych olejów i chroni silnik przez cały okres serwisowy. iMagnet P14 nie zawiera cząstek stałych, przedłuża żywotność oleju silnikowego w warunkach niskiej jakości paliw oraz gdy producenci oleju oszczędzają na dodatkach do oleju.

Zalety:

  • Komponenty iMagnet P14 optymalizują film olejowy
  • Działają jak sprytne magnesy olejowe w strefach tarcia silnika, chroniąc go.
  • Porównywalny z chip tuningiem, który ma na celu zwiększenie mocy i zmniejszenie zużycia paliwa
  • iMagnet P14 nie zawiera cząstek stałych, które mogą uszkodzić detale nowoczesnych silników

89,90 

Availability: 199 w magazynie

ID 8302 Kategoria
Opakowanie

Butelka

Pojemność

85ml

Dodatek do oleju silnikowego iMagnet P14

Nie mylić RESURS SUPER z zagęszczaczami i stabilizatorami lepkości oleju oil
Tradycyjne stabilizatory lepkości w niekontrolowany sposób zwiększają lepkość oleju silnikowego, przez co olej jest gęstszy. Z tego powodu zmniejsza się ilość odpadów olejowych. Ale to tylko przyspiesza agonię silnika, ponieważ gęstszy olej gorzej dostaje się do par ciernych.

iMagnet P14 działa w zupełnie inny sposób: wyrównuje lepkość HTHS oleju z dokładnością do wartości, jaką miał nowy olej, przy zachowaniu wymaganej grubości filmu olejowego w parach ciernych.

  • Najskuteczniejszy podczas pracy z nowoczesnymi, energooszczędnymi olejami.
  • Nie zawiera cząstek stałych.

 

iMagnet P14- to pierwszy na świecie stabilizator lepkości oleju silnikowego HTHS

Jest to pierwszy dodatek do oleju do ochrony silnika, który współpracuje z niskolepkimi, nisko SAPS i energooszczędnymi olejami silnikowymi, takimi jak W-20, W-16, W30 A5 i innymi. Zapotrzebowanie na te oleje silnikowe jest oczywiste i daje wiele korzyści – zwiększenie przyspieszenia, poprawę norm emisji spalin a w niektórych samochodach zwiększenie niezawodności silnika dzięki cechom konstrukcyjnym.

iMagnet P14 działa prewencyjnie, zapobiega pękaniu cienkiego filmu olejowego pod wpływem negatywnych czynników, które pojawiają się podczas pracy silnika. Należą do nich rozcieńczenia paliwem, zanieczyszczenie produktami spalania, miejscowe przegrzanie (np. w turbinie), spadek lepkości HTHS oraz ekstremalne warunki pracy silnika.

 

Engine oil additive RESURS SUPER (HTHS-stabilizer)

 

Pomimo całej swojej ekskluzywności, oleje silnikowe nie mogą służyć przez długi okres – już po 3000 km przestają chronić silnik przed zużyciem – w rezultacie silnik ma krótki okres eksploatacji. Najniższa granica lepkości HTHS to początek zużycia:

 

Engine oil additive RESURS SUPER (HTHS-stabilizer)

 

HTHS to lepkość oleju silnikowego przy temperaturze 150C i dużej prędkości lemiesza; odpowiada za grubość „Oil Shield”, która chroni silnik przed zużyciem. Oczywiście, że można po prostu wymienić stary olej na nowy, ale to nie rozwiąże problemu, bo np. stosowanie paliwa niskiej jakości, które i tak przeniknie do już dość „kruchego” oleju silnikowego, jeszcze więcej go zniszczy.

 

Engine oil additive RESURS SUPER (HTHS-stabilizer)

 

Tylko jednej saszetki iMagnet P14 wystarczy by przywrówcić wszystkie normalne właściwości nowoczesnych olejów silnikowych, a potężny kompleks polimerowy wchodzący w skład iMagnet P14 kilkakrotnie poprawi właściwości przeciwcierne oleju silnikowego. Również sprawi to, że silnik będzie pracować wydajniej i bardziej dynamicznie. Polimerowe składniki iMagnet P14 stworzą film na powierzchni ciernej, maksymalnie zmniejszając współczynnik tarcia.

 

Engine oil additive RESURS SUPER (HTHS-stabilizer)