Dodatek do paliwa - środek czyszczący do wtryskiwaczy (benzyna)

Przeznaczony do zapobiegania i eliminowania problemów związanych z trudnym rozruchem, utratą mocy, zwiększonym zużyciem paliwa oraz drganiami związanymi z zanieczyszczeniem wtryskiwaczy silników benzynowych. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami paliw benzynowych. Bezpieczny dla układu paliwowego silników benzynowych. Nadaje się do silników wtryskowych, gaźnikowych i turbodoładowanych.

49,90 

Availability: 199 w magazynie

ID 9411 Kategoria
Opakowanie

Butelka

Pojemność

150ml

Dodatek do paliwa – środek czyszczący do wtryskiwaczy (benzyna)

Usuwa osady na zaworach wtryskowych, zaworach ssących, świecach zapłonowych oraz w komorze spalania i zapobiega tworzeniu się nowych osadów. Eliminuje problemy z rozruchem i nierówną pracę silnika. Utrzymuje wszystkie elementy układu wtrysku benzyny. Chroni cały układ paliwowy przed korozją. Poprawia reakcję przepustnicy i kompresję. Optymalizuje wartości testu emisji i osiągi silnika. Czyste silniki zużywają mniej paliwa i redukują emisję zanieczyszczeń.

 

Eliminates starting problems and rough engine running

Eliminuje problemy z rozruchem i nierówną pracę silnika

 

 

Aplikacja

  • Dodaj do zbiornika paliwa przed tankowaniem. Podczas jazdy po autostradzie znacznie wzrasta efekt dekarbonizacji w komorze spalania. Zaleca się stosować co 3000-5000 km.Dozowanie: 1 butelka na 50 litrów paliwa.