Dodatek do paliwa Water Remover (benzyna)

Pomaga usunąć kondensację ze zbiornika paliwa, zapobiegając powstawaniu korozji i korków lodowych w kanałach paliwowych i filtrach. Przetestowany bezpiecznie z katalizatorami i turbosprężarkami. Do dodawania bezpośrednio do zbiornika paliwa. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami oleju napędowego.

Utrzymuje i chroni cały układ paliwowy przed zużyciem, osadami i korozją. Poprawia pracę silnika i zapobiega spadkowi wydajności. Czyste silniki potrzebują mniej paliwa i redukują emisje.

39,90 

Availability: 199 w magazynie

ID 9510 Kategoria
Opakowanie

Butelka

Pojemność

150ml

Dodatek do paliwa Water Remover (benzyna)

Resurs Water Remover zawiera specjalne dodatki zaprojektowane w celu bezpiecznego i skutecznego usuwania wilgoci z paliwa benzynowego. Po dodaniu do zbiornika paliwa, Water Remover pochłania wodę i zapobiega jej zamarzaniu, jednocześnie dostarczając sprawdzony inhibitor, który zapobiega rdzewieniu. Zamknięta wilgoć jest spalana podczas spalania w silniku. Ponieważ rdza może występować w każdym klimacie i porze roku, ochrona przez cały rok ma kluczowe znaczenie.

 

Removes water from fuel systems

Usuwa wodę z układów paliwowych

Bezpieczny dla wszystkich silników benzynowych, 4-suwowych i z wtryskiem paliwa. Idealny do stosowania w samochodach, ciężarówkach, łodziach, motocyklach i kosiarkach.

Zalety:

  • Usuwa wodę z układów paliwowych
  • Zatrzymuje zamarzanie linii gazowej
  • Bezpieczny dla wtryskiwaczy paliwa
  • Do użytku przez cały rok
  • Bezpieczny dla czujników tlenu i katalizatorów

Aplikacja

  • Dodaj do zbiornika paliwa przed tankowaniem. Zaleca się stosować poza sezonem.Dozowanie: 1 butelka na 50 litrów paliwa.