MC 1650 SMAR do wtryskiwaczy, świec zapłonowych i grzewczych

MC 1650 to profesjonalny ceramiczny smar do wtryskiwaczy oraz świec zapłonowych i grzewczych powstały z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczony do jednostek napędowych poddawanych ciężkim obciążeniom. Zapewnia silnikowi ochronę nawet w czasie ekstremalnych przeciążeń i najtrudniejszych warunków oraz zdecydowanie ułatwia wymianę i konserwację poszczególnych elementów.

9,90 

Availability: 199 w magazynie

Pojemność

5g

Opakowanie

Saszetka

MC 1650 SMAR do wtryskiwaczy, świec zapłonowych i grzewczych – smar o doskonałych właściwościach

Specjalistyczny smar serwisowy na bazie mieszanki komponentów silikonowych i ceramicznych. Chroni wtryskiwacze, świece zapłonowe i świece grzewcze przed zakleszczeniem. Ułatwia ekstrakcję podczas konserwacji. Zakres temperatur pracy od -50 ° do + 1200 ° С.

Wykorzystując nasz smar ceramiczny do spryskiwaczy, zapewnisz sobie komfortowe odpalanie silnika nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie straszne Cu będą mrozy – odpowiednio zabezpieczone świece poradzą sobie nawet w najniższych temperaturach.

Smar do montażu wtryskiwaczy MC 1650 VMPAuto uchroni także elementy Twojego silnika przed powstawaniem korozji, blokując przedostawanie się wilgoci. Jego konsystencja po aplikacji oraz wysoka przyczepność do powierzchni zapewnia bardzo dużą odporność na zmywanie wodą, dzięki czemu służyć będzie przez długi czas.

Smar do świec zapłonowych polecamy szczególnie do silników diesla TSI, TFSI, TDI oraz innych jednostek wysokoprężnych, w których wykorzystywane są świece żarowe.

 

MC 1650 SMAR do wtryskiwaczy, świec zapłonowych i grzewczych

 

Smar do świec zapłonowych i grzewczych MC 1650 – wygodna aplikacja

Przed aplikacją smaru ceramicznego do wtryskiwaczy i świec zapłonowych należy bardzo dokładnie wyczyścić powierzchnię. Trzeba zwrócić uwagę, aby do smaru oraz pomiędzy poszczególne elementy nie dostały się zabrudzenia w żadnej postaci. Gdy już mamy taką pewność, nakładamy cienką warstwę smaru na powierzchnię za pomocą szmatki i dopiero wtedy montujemy część zamienną.

Wciąż nie wiesz jaki smar do wtryskiwaczy wybrać? Postaw smary techniczne od VMPAuto – MC 1650 to innowacyjny smar ceramiczny do wtryskiwaczy najwyższej jakości, dzięki któremu zapewnisz maksymalną ochronę i sprawne działanie swojego samochodu.

Termin ważności: 5 lat.