Pianka czyszcząca z węglem RESURS

Czyszczenie silnika od góry

Przeznaczony jest do profesjonalnego czyszczenia komory spalania i usuwania osadów lakierniczych bez demontażu. Innowacyjna pianka dekoksująca RESURS rozpuszcza osady węglowe na zaworach, kolektorze dolotowym, górnym tłoku, w obszarze pierścieni zaciskowych. Może być używany do czyszczenia zaworu EGR, turbosprężarki i innych części aluminiowych, stalowych lub żeliwnych. Nawet najtrudniejsze osady lakiernicze nie są w stanie oprzeć się piance RESURS.

79,90 144,90 

Wyczyść
ID Niedostępny Kategoria
Opakowanie

Aerosol

Pojemność

650ml, 400ml, 210ml

Pianka czyszcząca z węglem RESURS

 

Objętościowe napełnianie i czyszczenie komory spalania

Piana do dekarbonizacji i czyszczenia silników benzynowych i wysokoprężnych z osadów węglowych: sadzy, lakieru. Rozpuszcza węgiel w zaworach, kolektorze dolotowym, górnych częściach tłoków i pierścieniach.

Może być stosowana do czyszczenia EGP, zaworów turbo lub innych detali z aluminium, stali, żelaza.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak działa pianka czyszcząca z węglem RESURS?

5 cykli czyszczenia po 5 minut to bardziej skuteczny sposób niż jednorazowa aplikacja innych pianek czyszczących. Środek czyszczący w piance węglowej RESURS lepiej czyści silnik dzięki 5 cyklom zwilżania, zmiękczania, rozpuszczania i zmywania osadów węglowych.

 

               

 

Główne zalety

  • Piany wystarczy do oczyszczenia 2 silników czterocylindrowych lub 1 sześciocylindrowego. Ten wskaźnik jest 4 razy lepszy od analogów.
  • Łatwa aplikacja dzięki długiej tubie (60 cm). Rozpylacz na końcu rury zapewnia równomierne wypełnienie pianą całej górnej części komory spalania.
  • RESURS nie powoduje korozji stali, aluminium, żeliwa i ich stopów. Z zastrzeżeniem instrukcji, nie wpływa na elementy gumowe i plastikowe silnika spalinowego.
  • Pianka ma neutralny zapach. Nie zawiera kwasów, żrących zasad i amoniaku, które po podgrzaniu wydzielają śmiertelny zapach i opary.