Przyjemne z pożytecznym, czyli jaki poradnik wybrać dla chłopaka na święta?

Święta tuż tuż, a Ty dalej nie wiesz co kupić swojemu partnerowi? Masz wrażenie, że wyczerpałaś/eś już wszystkie dobre pomysły? Przychodzimy z pomocą! „Na ostro i pod włos” autorstwa Rafała Janty to świetna książka jako prezent dla chłopaka na święta!

Praktyczny przewodnik po świecie męskiego zarostu 

Jeśli Twój partner lubi dbać o swój zarost albo chce zacząć to robić lepiej – ta pozycja będzie dla niego idealna! Moda na zarost powróciła, co można bez trudu zauważyć na ulicach polskich miast. Być może Twój partner jest brodaczem lub chciałby nim być? 

Modelowanie męskiej brody i jej pielęgnacja to wiedza specjalistyczna, którą autor postanowił się z nami podzielić. Po przeczytaniu „Na ostro i pod włos” dowie się: 

– jak zabrać się za zapuszczenie brody?
– jakich kosmetyków warto używać? 
– jak wybrać barbera? 
– jak dobrać zarost do kształtu twarzy? 
– jaki wybór ostrza jest najlepszy dla zarostu?

Z pewnością wielu mężczyzn zadaje sobie te pytania, dlatego wybór tej pozycji sprawdzi się świetnie. Zaletą takiego prezentu z pewnością jest jego wymiar praktyczny, bowiem niesie za sobą wiedzę, o którą faceci często wstydzą się pytać. Społeczeństwo od lat stygmatyzowało mężczyzn chcących zadbać o swój wygląd, dlatego pora na zmianę! Pokaż swojemu chłopakowi, że dbanie o siebie jest w porządku, a zadbany zarost to coś, co potrafi dodać mężczyźnie nie lada pewności siebie!

Książka jako uniwersalny prezent dla każdego 

Wybór książki jako prezentu daje nam spore pole do popisu jeśli chodzi o tematykę, a „Na ostro i pod włos” sprawdzi się nawet jeśli Twój partner nie jest wielkim fanem czytelnictwa. Wydanie tej pozycji przyciąga grafikami i przystępnym językiem, a charakter poradnika sprawia, że Twój chłopak będzie mógł w łatwy sposób wrócić do interesującego go fragmentu. Książka to prezent, który bez trudu można estetycznie zapakować, jest elegancki i ponadczasowy. Polecamy również wpisać dedykacje na pierwszej stronie, co doda Twojemu podarkowi jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru!