Super płukanka do silnika DECARBOIL RESURS

Koniec z ciągłymi dolewkami oleju!
Główne przyczyny spalania oleju:

 • 50% – zablokowane pierścienie zgarniające olej
 • 30% – zużycie części silnika
 • 20% inne

Decarboil RESURS walczy z główną przyczyną spalania oleju – zablokowanymi pierścieniami. Uwalnia pierścienie i kanały odprowadzające olej z osadów. Dekarbonizuje przez układ olejowy.

64,90 

Availability: 199 w magazynie

ID 9601 Kategoria
Opakowanie

Butelka

Pojemność

100ml

Super płukanka do silnika DECARBOIL RESURS

Decarboil RESURS walczy z główną przyczyną spalania oleju – zablokowanymi pierścieniami. Uwalnia pierścienie i kanały odprowadzające olej z osadów. Dekarbonizuje przez układ olejowy.

 

Profesjonalne rozwiązanie

Rynek płukanek jest ogromny, jednak prawie wszystkie produkty takiego typu mają słabe wyniki w walce z ciężkimi zanieczyszczeniami. One zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać silnik w czystości. Ale jeśli pojawiają się już problemy w postaci spalania oleju, pomóc mogą tylko silne środki. Taki jak jest DECARBOIL RESURS.

 

Co to jest „Decarboil”?

Nie znaleźliśmy na rynku produktu, który może być równy sile dekarbonizatora, ale stosowany do płukania silnika – wysoko wydajny w czyszczeniu i jednocześnie bezpieczny. W związku z tym, wprowadziliśmy nowy termin – „Decarboil”.

Decarboil to nowa klasa produktów, głównym celem którego jest dekarbonizacja pierścieni zgarniających olej.

 

Zmycie osadów i lakieru poprawia bilans cieplny silnika, co jest podstawą skuteczności i trwałości jego działania

 

 

Zmniejsza spalanie oleju do 3 razy
Do głębokiego czyszczenia silnie zanieczyszczonych silników zaleca się dwukrotne użycie RESURS Decarboil, każdorazowo wymieniając olej po cyklu płukania.

 

Rozpuszcza osady, ale nie złuszcza ich
Jest to ważne przy czyszczeniu silnie zanieczyszczonych silników. Złuszczone osady mogą prowadzić do zablokowania układu olejowego i zagłodzenia oleju.

 

 

Uwalnia pierścienie i kanały zgarniające olej
Zmaga się z przyczyną spalania oleju. Zanieczyszczenie pierścieni jest nieuniknione – silnik spala paliwo, a produkty spalania osadzają się na pierścieniach.

 

Aplikacja

 1. Przed użyciem przechowuj środek w temperaturze pokojowej przez 6 godzin.
 2. Sprawdź poziom oleju i dobierz odpowiednią dawkę. Butelka 100 ml przeznaczona jest na 4-5 litrów oleju. Przy innej ilości oleju dawka nie powinna przekraczać 25 ml na 1 litr oleju.
 3. Rozgrzej silnik do temperatury roboczej, wyłącz go, otwórz wlew oleju.
 4. Zalecaną dawkę wlej do starego lub nowego oleju, spłukując olej.
 5. Do skutecznego czyszczenia silnie zanieczyszczonych silników konieczne jest utrzymanie pracy silnika w zakresie 1700-2300 obr/min przez 20-25 minut.
 6. Wyłącz silnik i pozwól mu ostygnąć, aby bezpiecznie spuścić zużyty olej.
 7. Po aplikacji w silnikach z pomalowaną miską olejową należy sprawdzić integralność lakieru, ewentualnie usunąć farbę.
 8. Wymień filtr i olej.

Uwaga!
Środek może wpływać na stan farby miski olejowej podczas spłukiwania. Po nałożeniu Decarboil Resurs na silniki z pomalowanym Carterem upewnij się, że powłoka farby jest nienaruszona i w razie potrzeby usuń ją samodzielnie. Jeśli silnik jest pomalowany na zewnątrz, kontrola stanu lakieru jest obowiązkowa. Jeśli po demontażu miski olejowej zauważysz obrzęk, pęknięcie, częściowe rozwarstwienie, pamiętaj o usunięciu pozostałej farby. Usunięcie farby umożliwi wykonanie następujących procedur płukania bez zdejmowania miski.